SUSITIKIMAS SU V.V. LANDSBERGIU IR PAŽINTIS SU RAŠYTOJO, KINO REŽISIERIAUS PROFESIJA

Š.m. sausio 18 d. 5-6 kl. mokiniai zoom’e dalyvavo susitikime su rašytoju ir kino režisieriumi V.V. Landsbergiu. Mokiniai ne tik turėjo galimybę pabendrauti su įdomia, kūrybinga ir išsilavinusia asmenybe, susipažinti su rašytojo bei kino režisieriaus profesija, bet ir sukurti intriguojančią istoriją-detektyvą.
Mokiniai aktyviai ir entuziastingai įsitraukė į istorijos kūrimą ir mokėsi kurti filmo scenarijų už milijoną eurų. Sužinojo, kaip atsiranda istorijos ir kaip jas reikia išplėtoti, išmoko įvairių gudrybių, kaip sukurti įdomų pasakojimą, kuris pritrauktų skaitytoją. Tai buvo ir kitokia lietuvių kalbos pamoka, kai kartu su žinomu rašytojumi leidiesi į išskirtinį nuotykį.
Beje, smalsiems mokiniams rekomendavo pažiūrėti stovyklos metu sukurtą filmą “Vazonas” (jį galite rasti Youtube kanale).

 

Taip pat skaitykite

#NORIUBŪTI susitikimas ir pažintis su stovyklos vadovo profesija

Š.m. kovo 31 d. Medelyno progimnazijos mokiniai dalyvavo susipažinime su stovyklos vadovo profesija, kurią pristatė …