Pagrindinis / Mokyklos naujienos / Susitikimas su Prancūzų instituto Kalbos ir švietimo programos vadove

Susitikimas su Prancūzų instituto Kalbos ir švietimo programos vadove

2023 metų sausio 10 dieną Šiaulių miesto bei regiono prancūzų kalbos mokytojai dalyvavo susitikime su Prancūzų instituto kalbos ir švietimo programos vadove Kristina Raukštiene, kuri pristatė Prancūzų ambasados bei Prancūzų instituto veiklas, perdavė Švietimo, sporto ir mokslo ministerijos lūkesčius dėl kalbos populiarinimo ir glaudesnio pedagogų bendradarbiavimo. Vadovė išklausė mokytojų pasisakymus apie praktikoje kylančius sunkumus, džiaugėsi jų entuziazmu, idėjomis ir pasiekimais. Taip pat buvo aptartas mokytojų kvalifikacijos kėlimas tiek šalies lygmeniu, tiek stažuotėse užsienyje, išsakyta idėja kurti regionų koordinatorių tinklą, susitarta dėl moksleivių pažintinių vizitų į Prancūzų institutą. 

Šiltas ir nuoširdus susitikimas buvo labai naudingas, belieka tikėtis, jog pasiūlymai ir idėjos bus realizuoti.

 Prancūzų kalbos mokytoja V. Vaitekutienė

Taip pat skaitykite

Projektas „Kalėdos artėja / Christmas is coming 2022“