Susitikimas su poete Zita Gaižauskaite

Kovo  27 dieną vaikų bibliotekoje „Šaltinėlis“ vyko Medelyno progimnazijos 1i ir 1m klasių mokinių susitikimas  su vaikų poete Zita Gaižauskaite. Susitikimą poetė pradėjo nuoširdžiais ir skambiais eilėraščio posmais apie „šypsenėlę“, kuri gyvena kiekviename vaiko veidelyje, labai nuoširdžiai pasakojo vaikams apie meilę knygai, ragino skaityti, mokė saugoti knygeles, glausti jas prie širdelių. „Neskaitoma knygelė pilna ašarėlių“ – kalbėjo pirmokams Zita Gaižauskaitė. Poetė eilėmis pasakojo savo kelionės nuotykius, kuriuos patyrė eidama pas vaikus į susitikimą. Savo kelyje ji susitiko pavasarį,  anteles, gatvėm riedantį kopūstą, matė stovintį šviesoforą. Skambūs eilėraščių rimai skatino vaikus atspėti, kokį eilėraščio žodį eilutėje nutyli poetė.  Kartu su poete  vaikai inscenizavo eiliuotą pasakaitę „Varliukas keliauninkas“. Pirmokai  buvo nustebinti išradingo ir originalaus poetės kūrybos pristatymo.  Poetė teatrališkai deklamavo savos kūrybos posmus, į poezijos ir veiksmo eigą kviesdama vaikus. Mokiniai dėkodami už tokį nuostabų susitikimą deklamavo autorės eilėraščius, sudainavo „Nežadink paukščiuko“ eilėmis sukurtą dainelę. Po susitikimo vaikai galėjo įsigyti autorės knygelių, gauti pirmąjį  poetės autografą.  Dėkojame  bibliotekos „Šaltinėlis“ darbuotojoms, o ypač autorei už nuostabų susitikimą, kuris paliko šypsenas vaikų veiduose ir lietuviško žodžio šilumą širdelėse.

Mokytojos Regina ir Daiva

Taip pat skaitykite

Gražiausio Helovino moliūgo paroda-konkursas

Gražiausio Helovino moliūgo paroda-konkursas vyko spalio 23-25 dienomis.Džiaugėmės mokinių, tėvelių, senelių kūrybiškumu, išradingumu. Konkurse dalyvavo …