Pagrindinis / Mokyklos naujienos / Susitikimas su Kalėdų seneliu

Susitikimas su Kalėdų seneliu

Šv. Kalėdos – graži ir prasminga šventė.  Laukdami švenčių ir Kalėdų senelio PUG ir  I-IV klasių mokiniai kartu su mokytojomis  gruodžio 17d. rinkosi į Šiaulių dramos teatrą, kur  stebėjo A. Lebeliūno spektaklį „Baltas Kalėdų katinas“.

Tai žaisminga ir šviesi istorija apie dvi skirtingas mergaites. Paklusnioji Lialia visuomet stengiasi gerai elgtis ir svajoja Kalėdoms gauti dovanų baltą katiną. Jos priešingybė keistuolė Bzyza – didžioji fantazuotoja ir maištautoja – išprovokuoja kelionę, kurioje jos ir vėl abi susitinka. Spektaklio moto- kad atrastum apie tai ką svajoji, tenka kažko ir atsisakyti. Šimtai mažų akyčių spindėjo džiaugsmu, o  ilgi plojimai neleido aktorėms palikti scenos.

Renginio linksmybių šurmulio kulminacija –  Kalėdų senelio dovanos, kurios skleidė teigiamas šventės emocijas ir puikias mokinių nuotaikas.

Progimnazijos bendruomenė dalyvavo nacionaliniame miškasodyje

Ankstyvą balandžio 20 d. rytą progimnazijos bendruomenės nariai susirinko kilniam tikslui – dalyvavo didžiausioje Valstybinių …