Pagrindinis / Mokyklos naujienos / Susitikimas su Bendruomenės pareigūnais

Susitikimas su Bendruomenės pareigūnais

2023-04-19 mokytoja Orinta ir socialinė pedagogė Eglė kartu su Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato Bendruomenės pareigūnais bei pirmų klasių tėveliais aptarė apie kylančius pavojus virtualioje aplinkoje. Diskutavo apie virtualias pažintis, netinkamą bendravimo turinį internete, patyčias, visą laisvalaikį praleidžiamą internete, prekyba internetu ir t.t.

Taip pat skaitykite

Rekomendacijos paaugliams dėl verbavimo

Translate »
Skip to content