Pagrindinis / Karjeros centro renginiai / Susipažinome su inžinieriaus profesija BĮ Šiaulių jaunųjų technikų centre

Susipažinome su inžinieriaus profesija BĮ Šiaulių jaunųjų technikų centre

Š.m. sausio 29 d. 5i, 5m, 6i inžinerinės krypties mokiniai su profesinio orientavimo konsultantę Monika Domeikiene lankėsi BĮ Šiaulių jaunųjų technikų centre, edukaciniame užsiėmime “Inžinerinis pramoninis dizainas” ir susipažino su inžinieriaus profesija.

Jaunųjų technikų centro direktoriaus pavaduotojas Roman Šarpanov mokinius supažindino su centro edukacinėmis erdvėmis, siūlomais įvairiais būreliais.

Edukaciname užsiėmime edukatorius Aidas Zaloga kalbėjo aktualia tema – ekologija, susijusią su transportu, diskutavo apie automobilių dizainą ir kūrimą, jų taršą ir inžinerinius sprendimus.

Užsiėmimo metu kūrė automobilio modelį varomą suspaustu oru. Mokiniai ieškojo inžinerinių sprendimų, kūrė dizainą ir surengė automobilių varžybas.

KALĖDOS PRANCŪZIŠKAI.

Pasitikdami gražiausias metų šventes prancūzų kalbos besimokantys mokiniai įsitraukė į projektą „Kalėdos prancūziškai“ („Le Noël …