Susipažinimas su grafikos kūrėjo profesija

Š. m. vasario 24 d. 5-8 kl. mokiniai kartu su karjeros mokytoja M. Domeikiene dalyvavo pažintiniame profesiniame veiklinime ir susipažino su grafikos kūrėjo profesija, kurią pristatė Lietuvos nacionalinės dailės muziejaus grafikė Jolanta Sireikaitė. 

Mokiniai sužinojo įdomios informacijos apie grafikos kūrėjo profesiją, grafikos kūrinių subtilybes, technikas (apie linoleumo, medžio ir metalo plokšteles) bei priemones. Kalbėjo apie tai, kad grafikos kūrėjo profesija yra pritaikoma daugelyje sričių: reklamos, meno, knygų leidyboje ir t.t.  

Taip pat skaitykite

Parengta ugdytinė skaitė pranešimą tarptautinėje konferencijoje

Šiaulių Medelyno progimnazijos technologijų mokytoja metodininkė Aneta Koryznė parengė 7K kl. mokinę  Agnę Papšytę tarptautinei …