Pagrindinis / Mokyklos metraštis / Spalio 6 d. 4b klasės mokiniai dalyvavo prevenciniame renginyje „Įkvėpkim gryno oro“ Rėkyvos progimnazijoje

Dvylika šaunių mokinių iš Rėkyvos, Vinco Kudirkos ir Medelyno progimnazijų draugiškai įveikė orientacines užduotis, lenktyniavo paspirtukų slalome, dalinosi prizus bei siurprizus, žaidė judriuosius žaidimus, vaišinosi vaistažolių arbata ir skanumynais ežero pakrantėje. Žvarbus vėjas, šaltas oras ir retkarčiais pakrapnojantis lietutis nesugadino puikios šventinės nuotaikos. Vaikai grįžo kupini džiaugsmo, produktyviai praleidę laiką, susiradę naujų draugų.

Dėkojame organizatoriams už puikų renginį.

Socialinio pedagogo atmintinė

Pristatau savo sukurtą darbą – Socialinio pedagogo atmintinę: plakatą ir lankstinukus. Norėčiau išreikšti didelį dėkingumą …