Pagrindinis / Mokyklos naujienos / SOCIALINIS PROJEKTAS TAIKAI IR VIENYBEI ŽEMĖJE „APKABINKIME ŽEMĘ“

SOCIALINIS PROJEKTAS TAIKAI IR VIENYBEI ŽEMĖJE „APKABINKIME ŽEMĘ“

untitled

Projektas „Apkabinkime Žemę“  – tai bendrumo ir solidarumo su žmonėmis ir Žeme  veiksmas, suprantamas visų  tautybių, lyčių, amžiaus, įsitikinimų žmonėms.  Ištiesdami ranką greta esančiam žmogui išreiškiame pasitikėjimą žmogumi, bendrą rūpestį Žeme ir meilę jai.  2014 m. per tris mėnesius Žemę apkabino įvairiomis formomis net 10575 Lietuvos švietimo įstaigų darbuotojų, mokinių.

Projekto veiklų paroda ,,Apkabinkime Žemę kartu“,  aplankiusi Žemaitijos kraštą, 2015 m. sausio mėnesį atkeliavo į Medelyno progimnaziją. 5-8 klasių mokiniai susipažino, pasidžiaugė  projekto darbais, vykdytomis akcijomis. Savo svajones, palinkėjimus gamtai, Žemei, žmonijai  paliko  projekto metraštyje.  Daugiau informacijos galima rasti www.apkabinkimezeme.lt . Iš Medelyno progimnazijos paroda iškeliavo į Aukštaitiją.

Gamtamokslinio ugdymo mokytojos Nijolė Budraitienė ir Stefanija Bagdonaitė.

Pavasario atostogos Prancūzijoje.

Jau antrus metus iš eilės pavasario atostogas prancūzų kalbos besimokantys mokiniai praleidžia kelionėje. Pakeliui į …