Socialinio ir  emocinio ugdymo kūrybiškumo dirbtuvės

” Kūryba – savojo aš demonstracija”  A. Škėma
Šiandienos globalios kaitos kontekste, kūrybiškumas neatsiejamas nuo socializacijos procesų įvairiomis ugdymo formomis. Socialinio ir emocinio kūrybiškumo ugdymo dirbtuvėse šiandien kūrėme ir mes. Bendradarbiaudami ir ieškodami ugdymo  procesų įvairovės. Socialinė pedagogė J. Girkantienė ir profesijos patarėja M. Domeikiene kartu su trečios klasės mokiniais ir jų mokytoja D. Jokubaitiene analizavome savo jausmus ir emocijas. Planavome ateities profesijos galimybes. Lavinome vaizduotę, proto lankstumą, nuovokumą, sugebėjimą sieti idėjas. O svarbiausia buvome energingi, kūrybiški ir gerai nusiteikę. 

Taip pat skaitykite

Susitikimas su rašytoju, filmų ir spektaklių režisieriumi, dainų atlikėju V. V. Landsbergiu

Sausio 14 d. vyko  2-4 klasių mokinių ir jų mokytojų virtualus susitikimas su rašytoju, filmų …