Pagrindinis / Mokyklos naujienos /  Socialinė akcija „Gardus blynas vienišiems seneliams“

Socialinė akcija „Gardus blynas vienišiems seneliams“

Vasario 13 d. mūsų progimnazijoje vyko ne tik Užgavėnių šventė, bet ir socialinė akcija „Gardus blynas vienišiems seneliams“, kurios metu surinktos lėšos skirtos Šiaulių maltiečių globojamiems seneliams. Visa progimnazijos bendruomenė aktyviai įsitraukė į akciją: nuo pat ryto nešini keksiukų, vaflių, grybukų, pyragų ir kitokių gardumynų dėžutėmis, blynų indeliais ir uogienių stiklainiukais, vaikai su tėveliais skubėjo į mokyklą. Savanorių komanda vos spėjo suktis: priimti, rūšiuoti gardumynus, dengti stalus. Na o pertraukų metu vyko prekyba – rinkome lėšas. Pirkėjai buvo itin dosnūs – pirmą kartą organizuotoje akcijoje bendruomenė vienišiems seneliams surinko net 500, 00 eurų! Tokios akcijos nauda itin didelė – ne tik finansiškai prisidėjome prie paramos seneliams, bet ir savo mokiniams ugdome pilietiškumo, empatijos, verslumo įgūdžius. Laikas, praleistas kartu su artimaisiais kalbantis apie akcijos prasmingumą, kepant, pakuojant gardumynus, vaikams yra labai reikšmingas.

Visiems visiems tariame nuoširdų AČIŪ už įsitraukimą, už pagalbą, už tai, kad mums RŪPI. Labai norisi, kad ši prasminga iniciatyva taptų tradicine, tad lauksime kitų Užgavėnių ir kitos akcijos.

SKU veiklų koordinatorė Vilma Vaitekutienė

Progimnazijos bendruomenė dalyvavo nacionaliniame miškasodyje

Ankstyvą balandžio 20 d. rytą progimnazijos bendruomenės nariai susirinko kilniam tikslui – dalyvavo didžiausioje Valstybinių …