Pagrindinis / Nuotolinis mokymasis / SKU ugdymas nuotoliniu būdu

SKU ugdymas nuotoliniu būdu

Tai online (nuotoliniu būdu) vedamos konsultacijos 5-8 klasių mokiniams, kurie patogiu metu mokosi ir tobulina karjeros, socialines-pilietines ir savanorystės kompetencijas. Konsultacijas veda profesinio orientavimo mokytoja Monika Domeikienė ir SKU veiklų koordinatorė Zinaida Varanauskienė.

Konsultacijos vyks sutartu laiku individualiai arba su klasės seniūnais ZOOM platformoje: pirmadieniais-ketvirtadieniais, 14.00-16.00 val. arba el. paštu.

INDIVIDUALIOS KARJEROS KONSULTACIJOS skirtos kiekvienam mokiniui, kuris nori online pabendrauti savęs pažinimo ir profesijų temomis. Individualius pokalbius sudaro trys dalys: savęs pažinimas, profesijos pasirinkimas ir tikslo išsikėlimas. Tai ir teorija, ir praktika kartu.

INDIVIDUALIOS KONSULTACIJOS:

1. Trukmė: 15-20 min. / 3 susitikimai.
  2. Dalyviai: 5-8 kl. mokiniai.
  3. Dėl individualių konsultacijų susisiekti su mokytoja Monika Domeikiene, mokytojamonikaa@gmail.com

____________________________

KLASĖMS siūlome sudalyvauti virtualioje parodoje-konkurse „AŠ SOCIALIAI ATSAKINGAS ŽMOGUS“

KĄ JUMS REIKĖS PADARYTI: nupiešti piešinį pagal temą ir nufotografavus atsiųsti el. paštu.

VIRTUALIOS PARODOS-KONKURSO SĄLYGOS:

1. Dalyviai: 5-8 kl. mokiniai
  2. Piešinius siųsti iki BALANDŽIO 31 d. (imtinai), el. paštu: mokytojamonikaa@gmail.com
  3. Virtuali paroda-konkursas vyks Medelyno progimnazijos FB paskyroje, kurioje galėsite balsuoti.
  4. KONKURSO PRIZAS: užskaitytos socialinės valandos.
  5. PIEŠINIŲ TEMOS:
  • Profesija;
  • socialinė-pilietinė veiklos pavaizdavimas;
  • savanorystė (kas man yra savanorystė?).

Sėkmės, lauksime jūsų piešinių!

Nuotolinis mokymosi rekomendacijos mokinių tėvams