Pagrindinis / Mokyklos naujienos / Skelbiame 2014 metų projekto „Tavo žvilgsnis“ registracijos pradžią ir kviečiame dalyvauti.

Mieli kolegos, mokytojai ir mokiniai !

Palinkėkime vieni kitiems kantrybės ir ištvermės mokantis ir mokant kalbų. Vėl mokykimės drauge suprasti vertimo meną, suvokti iliustracijos ir teksto darną, dalyvaukime kūrybos procese.

Kviečiame dalyvauti 2014 m. vertimų ir iliustracijų projekte

„Tavo žvilgsnis“ !

1.                  Projekte gali dalyvauti 4-12 klasių moksleiviai, taip pat studentai.

2.                  Dalyviai galės versti iš anglų, rusų, prancūzų ir vokiečių kalbų į lietuvių kalbą.

3.                  Vertėjai gali dalyvauti dviejų (arba daugiau) kalbų programose, t.y. versti iš dviejų ar daugiau kalbų.

4.                  Visomis kalbomis bus pateikta po 6 skirtingų lygių tekstus (iš viso 24 tekstai), todėl kiekvienas galės pasirinkti tekstą pagal savo galimybes.

5.                  Pasirinkdamas tekstą dalyvis turėtų pasitarti su mokytoju, darbo vadovu.

6.                  Iliustruotojai pasirenka tekstą (ar net  daugiau) ir jį iliustruoja. Atlikimo technika ir formatas gali būti įvairūs.

7.                   Vieno dalyvio nario mokestis – 5 litai. Jeigu tas pats dalyvis yra ir vertėjas, ir iliustruotojas, tai mokestis yra 10 litų.

Dalyvavimo mokestį mokiniai atneša savo užsienio kalbų mokytojoms iki 2013 12 15.

KMG pirm. I.Rostovskienė

VDM akcija “DAROM!”

Atšilus orams vis dažniau su VDM vaikučiais išeiname į lauką. Pastebėjome ,kad mokyklos   stadione labai …