2019 m. balandžio 8 d. Šiaulių Medelyno progimnazijoje vyko  Šiaulių miesto bendrojo ugdymo mokyklų 7-8 klasių mokinių kūrybines dirbtuves „Draugystės ikona“.  Šiame renginyje dalyvavo 6 Šiaulių miesto progimnazijos. Renginio tikslas telkti Šiaulių miesto  bendrojo ugdymo mokyklų 7-8 klasių mokinius bei technologijų ir dorinio ugdymo (tikybos) mokytojus, kad bendradarbiaudami puoselėtų ir kurtų pozityvų, bendrosiomis dorinėmis vertybėmis grindžiamą santykį su Dievu, savimi, kitais žmonėmis  bei ugdyti kūrybiškumą. Supažindinti su ikonos reikšme, Draugystės ikonos simbolika bei ją pasidaryti. Organizavo dorinio ugdymo mokytoja  Asta Kivyliūtė  ir technologijų mokytojas Gintaras  Slipkus.

DofE konsultacinis seminaras

Spalio 11 d. Medelyno progimnazijos DofE vadovė Jurgita Girkantienė ir žygio vadovas Gintaras Slipkus dalyvavo …

El. pašto adresas nebus skelbiamas.