Šiaulių krašto bendrojo ugdymo mokyklų 3 klasių mokinių mažoji lietuvių kalbos olimpiada

Kovo 21 d. progimnazijoje vyko Šiaulių krašto bendrojo ugdymo mokyklų 3 klasių mokinių mažoji lietuvių kalbos olimpiada. Tai tradicinis progimnazijos renginys. Lietuvių kalbos žinias ir gebėjimus pasitikrino Gytarių, Salduvės, Rėkyvos, Medelyno progimnazijų, logopedinės ir Kairių pagrindinės mokyklų trečiokai.

Olimpiados organizavimą koordinavo Medelyno progimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Orinta Šalkuvienė.

Šiuolaikiškai įrengtame informatikos kabinete mokiniai buvo supažindinti su prisijungimo prie mokymosi aplinkos „EDUKA klasė“, skaitmeninių užduočių/testų atlikimo ir vertinimo tvarka. Patogiai įsikūrę prie kompiuterių 26 dalyviai dėmesingai ir noriai atliko skaitmenines užduotis/testus.

Olimpiada suteikė galimybę kiekvienam dalyviui patobulinti savo lietuvių kalbos gebėjimus, pagerinti praktinius naudojimosi kompiuteriu įgūdžius, stebėti bei vertinti savo ir kitų pasiekimus. Teigiamų emocijų ir sėkmingo mokymosi džiaugsmą trečiokai patyrė dalyvaudami viktorinoje „TAIP/NE“.

Sveikiname mūsų progimnazijos 3c klasės mokinę Laurą Gustytę, užėmusią II vietą ir 3a klasės mokinę Gabiją Vapsvaitę, užėmusią III vietą. Mergaites parengė mokytojos Vida Dubickienė ir Snieguolė Gedminienė.

Taip pat skaitykite

Gražiausio Helovino moliūgo paroda-konkursas

Gražiausio Helovino moliūgo paroda-konkursas vyko spalio 23-25 dienomis.Džiaugėmės mokinių, tėvelių, senelių kūrybiškumu, išradingumu. Konkurse dalyvavo …