Pagrindinis / Mokyklos metraštis / Šeštokai dalyvavo renginyje „Skaitau su draugu“

Šeštokai dalyvavo renginyje „Skaitau su draugu“

Gegužės 25 d. 6a ir 6c klasių mokiniai (lydimi anglų kalbos mokytojų M. Bartaševičiūtės – Grudžinskienės ir I. Balčiūnienės dalyvavo Centro pradinės mokyklos organizuotame renginyje „Skaitau su draugu“. Mokiniai buvo šiltai priimti jaunesniųjų draugų, noriai susiskirstė į mišrias grupes, kuriose skaitė vieni kitiems pasirinktą knygutę anglų kalba. Perskaitę knygutę, mokiniai paruošė įdomus ir kūrybingus pristatymus. Aptariant renginį mokiniai džiaugėsi, kad dalyvavo tokioje veikloje ir išsakė norą bendradarbiauti su mažaisiais draugais ir kitais metais. Dėkojame Centro pradinės mokyklos mokytojoms, administracijai, ketvirtokams už šiltą priėmimą, o savo mokiniams už puikų mokyklos reprezentavimą.

RESPUBLIKINĖ MAŽOJI LIETUVIŲ KALBOS OLIMPIADA

2024 m. kovo 20 d. Medelyno progimnazijoje vyko tradicinė respublikinė mažoji lietuvių kalbos olimpiada. Olimpiados …