Septintokų komanda – STEAM programos dalyviai

Medelyno progimnazijos 7a klasės mokinių komanda Titas Rimdžius, Kajus Bulnis, Mykolas Venckus, Liudvikas Leišis, Raminta Bernotavičiūtė, Augustė Steponkutė, Džiugas Ąžuolas Gavorskis, Laurynas Šereiva, Arnas Vilimavičius, Astijus Skrickas gegužės-birželio mėnesiais dalyvavo Šiaulių universiteto organizuojamoje STEAM programoje „Kompiuterinių žaidimų kūrimas“. Programos vadovas Šiaulių universiteto doc. Kęstutis Žilinskas praktinių užsiėmimų metu supažindino mokinius, kaip kurti trimačius objektus 3D grafikos programa Blender. Septintokai mokėsi ir įgijo blokinio programavimo įgūdžių, pirmojo asmens 3D žaidimo, paieškos labirinte kūrimo pagrindus. Veiklos universiteto laboratorijoje padėjo mokiniams suprasti programavimo elementus, supažindino su programuotojo profesija. Tikimės, kad įgyti įgūdžiai paįvairins mokinių laisvalaikį.

Visiems  programoje dalyvavusiems mokiniams ir sėkmingai baigusiems Šiaulių universiteto STEAM programą „Kompiuterinių žaidimų kūrimas“ įteikti  pažymėjimai.  

SVEIKINAME PROGRAMOS DALYVIUS.

Informaciją pateikė Nijolė Budraitienė
2019 m. birželis

Taip pat skaitykite

„Lady golas 2020“ žaidynių apskrities U14 atrankos varžybose iškovojo I – vietą.

Šiaulių Medelyno progimnazijos mergaičių komanda 2020 m. sausio 16 d. dalyvavo „Lady golas 2020“ žaidynių …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.