Saugaus eismo keliuose savaitė Medelyno progimnazijoje

Jungtinių Tautų Generalinė Asamblėja, siekdama paskatinti kiekvieną eisme dalyvaujantį asmenį, atkreipti dėmesį į žmogaus gyvybę, sveikatą, būti atsakingam už savo elgesį kelyje, gegužės 6–12 dienomis organizuoja penktąją JT saugaus eismo keliuose savaitę. Saugaus eismo keliuose savaitės metu vyks kampanija „Saugok gyvybes # speakUp“ (# prabilk). Nesvarbu, kiek dienų per metus būtų pavadinta saugaus eismo dienomis, savaitėmis ar mėnesiais, pagrindinis tikslas – nė vieno nukentėjusio eismo dalyvio keliuose.

Medelyno progimnazijoje 1-4 klasių mokytojai ir visuomenės sveikatos specialistė organizavo mokiniams pamokas, filmukų peržiūras  „Būk saugus kelyje“ ir praktinius užsiėmimus „Kelio ženklai. Kaip saugiai pereiti gatvę“. Atlikdami užduotis vaikai parodė, kad puikiai pažįsta saugaus eismo ženklus, šviesoforo spalvas, teisingai atliko perėjos užduotį, taisyklingai užsidėjo atšvaitus, žino, kaip turi būti paruoštas dviratis, dviratininko privalomos priemonės (šalmas, šviesą atspindinti ryškiaspalvė liemenė). Tikimės, kad įgytos ar pakartotos saugaus eismo žinios leis vaikams būti saugesniems gatvėje ir padės išvengti nelaimingų atsitikimų.

Visuomenės sveikatos specialistė A. Dabkevičiūtė

 

Taip pat skaitykite

Akcija ,,Papuoškime mokyklą“

Medelyno progimnazijos priešmokyklinukai kartu su mokytojomis rudenį prie mokyklos langų esančioje pievelėje pasodino apie 500 …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.