Rugsėjo  9 dieną 4 m klasės mokiniai, lydimi mokytojų Daivos ir Ingos vyko į pažintinę ekskursiją po Biržų kraštą.

Pirmiausiai aplankėme Dvargalių kaime esantį avių ūkį. Mokinius pasitiko ūkininkė Kristina Milišiūnienė ir pakvietė į jurtą, kur ketvirtokai, dalyvaudami edukacinėje pamokoje sužinojo, kaip atsiranda vilnoniai siūlai, mokėsi vilnos vėlimo meno, patys apvėlė muiliukus. Ragavo avies pieno, sūrio, dešrelių.

Po to nuvykome į Sodeliškių dvaro sodyboje esantį senovinės technikos muziejų. Mokiniai apžiūrėjo traktorių, sunkvežimių, autobusų, motociklų, lengvųjų automobilių kolekcijas.

Užlipome į Kirkilų apžvalgos bokštą, pasigrožėjome atsivėrusia panorama. Apžiūrėjome nepaprasto grožio karstinius ežerėlius, pasivaikščiojome pontoniniais tilteliais.

Aplankėme Astravo dvarą, perėjome ilgiausiu mediniu pėsčiųjų tiltu per Širvėnos ežerą, kuris laikomas seniausiu dirbtiniu ežeru Lietuvoje, pasigrožėjome ežero vaizdais.

Galiausiai nuvykome prie „Karvės olos“ – didžiausios smegduobės su ola, kurios gylis net 12 metrų.

Diena  prabėgo ne veltui, mokiniai daug  pamatė, sužinojo, aktyviai praleido dieną gamtoje.

Iniciatyva „Kartu augame, kuriame, tobulėjame“

Šiais mokslo metais sėkmingai įgyvendinta iniciatyva „Kartu augame, kuriame, tobulėjame“. Iniciatyvos tikslas – padėti vaikui …