Pagrindinis / Mokyklos metraštis / Rugsėjo 7d. 3c klasės mokiniai lankėsi Šokolado muziejuje.

Rugsėjo 7d. 3c klasės mokiniai lankėsi Šokolado muziejuje.

Rugsėjo 7d. 3c klasės mokiniai lankėsi Šokolado muziejuje.   Užsiėmimo metu vaikai susipažino su beveik  keturių tūkstančių metų  šokolado istorija, sužinojo kaip šokoladą gamino majai ir actekai, kaip šokolado vartojimo tradicijos keitėsi bėgant amžiams. Ypač įdomu trečiokams buvo sužinoti apie ilgiausiai šalyje veikiantį saldainių fabriką „Rūta“.

Šokolado dirbtuvėlėse trečiokai trumpam tapo šokolado meistrais ir gamino rankų darbo saldainius. Pagamintus šokoladinius skanumynus dėjo į dėžutes ir parnešė namiškiams lauktuvių!

Socialinio pedagogo atmintinė

Pristatau savo sukurtą darbą – Socialinio pedagogo atmintinę: plakatą ir lankstinukus. Norėčiau išreikšti didelį dėkingumą …