Rugsėjo 26-oji – Europos kalbų diena

Europos kalbų diena – Europos Sąjungoje švenčiama šventė, skirta Europos Sąjungos kalboms.

Lietuvių, rusų ir anglų kalbos pamokose mokiniai paminėjo Europos kalbų dieną kalbėdami ir diskutuodami apie Europos sąjungą, piešdami ir dalyvaudami viktorinoje.

Mokiniai susipažino su istorija, kada ir kaip pradėta minėti Europos kalbų diena. Diskutavo, kodėl reikalinga mokyti užsienio kalbų. Sužinojo, kiek skirtingų kalbama Europoje ir pasitikrino savo žinias, ar mokėtų pasisveikinti keliomis kalbomis. Žinias įtvirtino atlikdami įvairias interaktyvias užduotis, žaisdami edukacinius žaidimus.

Aktyvias veiklas įgyvendino lietuvių k. mokytojos M. Domeikienė, I. Zibulskienė, anglų k. mokytojos M. Bartaševičiūtė-Grudžinskienė, I. Balčiūnienė ir rusų k. mokytoja G. Surmina.

30 dienų iššūkis: PAŽINK SAVE – ĮVEIKTAS!

5-8 klasių mokiniai dalyvavo iššūkyje ir kantriai bei susidomėję dalinosi savo mintimis savęs pažinimo klausimais: …