Pagrindinis / Mokyklos naujienos / Respublikinis virtualus pradinių klasių mokinių patyriminių – kūrybinių veiklų projektas „ŽALIĄ PUPĄ SODINAU“

Projektas skirtas paminėti Pasaulinę Žemės dieną.
Projekto tikslas – skatinti domėjimąsi augalais ir jų panaudojimo galimybėmis, plėsti žinias apie daržovių naudą, augalų augimą nuo sėklytės iki vaisiaus per patyrimines veiklas: sėjant, prižiūrint, stebint augalų augimą.
Projekte dalyvauti buvo pakviesti šalies pradinių klasių mokiniai ir jų mokytojai. Į iniciatyvą atsiliepė mokytojai ir mokiniai iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Kėdainių, Kuršėnų, Alytaus, Mažeikių, Šiaulių raj. ir miesto progimnazijų mokiniai. Projekto dalyviai pristatė patyrimines veiklas ir kūrybinius darbus.
Dėkojame projekto dalyviams ir jų vadovams už puikius darbus.

Projektą organizavo Šiaulių Medelyno progimnazijos mokytojos:
Jūratė Jasmontienė
Ilona Kelpšienė
Asta Norkuvienė
Daiva Žalienė

Poezijos šventė mokykloje „Gražiausi žodžiai Lietuvai”

2024 m. balandžio 18 d. mūsų mokykloje įvyko ypatingas renginys – poezijos šventė, kurios metu …