Pagrindinis / Mokyklos naujienos / Respublikinis piešinių konkursas-paroda „Mes iš pasakų atėję…“

Respublikinis piešinių konkursas-paroda „Mes iš pasakų atėję…“

2020-01-06 /2020-01-31 Medelyno progimnazijoje vyko respublikinis piešinių konkursas- paroda „Mes iš pasakų atėję…“, skirtas lietuvių liaudies tautosakai, pasakos žanrui, ugdantis tautinę savimonę, kūrybiškumą, sudarantis sąlygas vaikams perteikti lietuvių liaudies pasakų grožį piešiniuose įvairiomis dailės raiškos priemonėmis.

Šis konkursas vyksta mūsų progimnazijoje jau antrus metus iš eilės ir sulaukia didelio susidomėjimo. Smagu, kad konkurse pareiškia norą dalyvauti vis daugiau dalyvių.

Konkurse dalyvavo  šešiolikos Šiaulių miesto, rajono, respublikos bendrojo lavinimo ir meno mokyklų ugdytiniai. Juos paruošė keturiasdešimt pedagogų. Konkursui buvo pateikta virš šimto keturiasdešimt darbų. Konkurso prizinių vietų laimėtojai buvo apdovanoti diplomais ir grožinės literatūros knygomis, laureatai – laureatų diplomais, visi dalyviai – padėkų raštais.

Konkurso- parodos organizatorės mokytojos:
Gražina Pulmickienė, Snieguolė Gedminienė, Laimutė Adamonienė, Gražina Jurkšaitienė, Daiva Žalienė.

Poezijos šventė mokykloje „Gražiausi žodžiai Lietuvai”

2024 m. balandžio 18 d. mūsų mokykloje įvyko ypatingas renginys – poezijos šventė, kurios metu …