Respublikinis knygų skaitymo festivalis- konkursas „KNYGŲ PELĖDA 2015“

PUG, 2b, 4a ir 4b mokiniai dalyvauja Respublikiniame knygų skaitymo festivalyje-konkurse „Knygų pelėda 2015“, kurį organizuoja neformaliojo švietimo asociacija „Jaunimo akademija“ bei Lietuvos ir jaunimo centras. Projektą remia Lietuvos kultūros taryba.

Mokytojos Angelė, Jūra, Regina ir Vida kartu su mokiniais ieškojo aktyvių ir žaismingų skaitymo būdų, kurie padėtų pajusti skaitymo malonumą. Mokiniai skaitė namuose, mokyklos bibliotekoje, klasėje, jiems skaitė ir tėveliai. Klasėse yra skaitymo kampeliai, kuriuose jie puikiai įsikūrę gali skaityti jiems patinkantį  grožinės literatūros kūrinėlį.

Kiek  buvo džiaugsmo kai organizavome pagal perskaitytas knygeles  vaidinimus-improvizacijas. Ugdytiniams buvo sudarytos  puikios sąlygos  improvizuoti, vaidinti perskaitytų kūrinių tekstus ir įsijausti į personažų vaidmenis. Pedagogės džiaugėsi, kad mokiniai  turi savitą požiūrį į grožinės literatūros kūrinius. Jų improvizacijos, vaidinimai ir idėjos buvo originalios, savitos, o vaidinimų metu išsakytos mintys, kalba liejosi laisvai ir sklandžiai.

Taip pat skaitykite

Su į Lietuvą grįžtančiais / atvykstančiais vaikais dirbančių mokyklų tinklo kūrimas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.