Pagrindinis / Mokyklos naujienos / Respublikinė virtuali pradinių klasių mokinių kūrybinių darbų – piešinių – paroda „Sportas mano šeimoje“

Respublikinė virtuali pradinių klasių mokinių kūrybinių darbų – piešinių – paroda „Sportas mano šeimoje“

RESPUBLIKINĖ VIRTUALI  PRADINIŲ KLASIŲ MOKINIŲ

KŪRYBINIŲ DARBŲ – PIEŠINIŲ –  PARODA  ,,SPORTAS MANO ŠEIMOJE“

 

Šiandienos vaikams būtinas visapusiškas fizinis aktyvumas, nes sportas ne tik stiprina kūną, bet ir stiprina imunitetą, gerina nuotaiką, ugdo koncentraciją, atsakomybę, lyderystės  įgūdžius, t.y. įdarbina ne tik kūną, bet ir protą. Kadangi vaikai geriausiai mokosi iš tėvų, tai sportas šeimoje – vienas iš geriausių pavyzdžių vaiko fiziniam  aktyvumui ugdytis.

Medelyno progimnazijos pradinių klasių mokytoja metodininkė Ilona Kelpšienė ir informatikos mokytoja metodininkė Jurgita Leliūnienė kovo mėnesį mokykloje surengė respublikinę virtualią pradinių klasių mokinių piešinių parodą ,,Sportas mano šeimoje“.         Parodoje  panoro dalyvauti mokiniai iš Šiaulių, Radviliškio,  Raseinių, Tauragės, Marijampolės, Panevėžio, Kelmės ir Alytaus  miestų bei Tauragės, Šilutės, Panevėžio ir Prienų rajonų. Pradinukai savo kūrybiniuose darbuose vaizdavo ne tik savo ir šeimų  pomėgius sportui, bet ir įgyvendino savo meninius sumanymus vaizduodami sportuojančius šeimos narius.

Parodos organizatorės džiaugiasi, sulaukusios gausybės kūrybinių darbelių. Jų net 100!

Darbelius galima pamatyti apsilankius virtualioje kūrybinių darbelių parodoje

 

 

                                                                

Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Ilona Kelpšienė ir
informatikos mokytoja metodininkė Jurgita Leliūnienė

Taip pat skaitykite

Pavasario atostogos Prancūzijoje.

Jau antrus metus iš eilės pavasario atostogas prancūzų kalbos besimokantys mokiniai praleidžia kelionėje. Pakeliui į …