Pagrindinis / Mokyklos naujienos / RESPUBLIKINĖ VIRTUALI PRADINIŲ KLASIŲ MOKINIŲ KŪRYBINIŲ DARBŲ PARODA „ČIA – MANO LIETUVA“

RESPUBLIKINĖ VIRTUALI PRADINIŲ KLASIŲ MOKINIŲ KŪRYBINIŲ DARBŲ PARODA „ČIA – MANO LIETUVA“

Paroda „ČIA – MANO LIETUVA“ yra skirta Vasario 16 –osios dienai paminėti.
Nuostabūs ir šilti vaikų kūrybiniai darbai eksponuojami Šiaulių Medelyno progimnazijos internetinėje svetainėje. Gauta daugiau kaip 100 darbų iš respublikos mokyklų.
Parodos uždavinys – stiprinti bendradarbiavimą, pasidalinti gerąja patirtimi, lavinti kūrybiškumą, saviraišką, išradingumą, meninį suvokimą, smalsumą, skatinti vaikus domėtis Lietuvos valstybingumo istorija, savo Tėvyne, gilinti žinias apie Lietuvą, ugdyti vaikų pilietinę savivoką ir pilietiškumą.
Parodoje eksponuojami įvairiomis dailės priemonėmis atlikti darbeliai, atspindintys vaikiškos kasdienybės aktualijas ir įspūdžius. Tai ir visų metų laikai, ir gamtos vaizdai, ir darbeliai, skirti valstybines šventes paminėti, ir svajonių bei jausmų išraiška.
Džiaugiamės, kad yra labai daug aktyvių, kūrybingų, pilietiškų ir patriotiškų vaikų, kurių meniniais gebėjimais ir vaizduote net dvi savaites galės džiaugtis tėveliai, mokiniai ir visi mūsų internetinės svetainės lankytojai.
Vaikų piešinių paroda veiks nuo 2023-02-28 iki 2023-03-13. Kviečiame kuo daugiau svetainės lankytojų pasigrožėti ja.
Renginį organizavo Šiaulių Medelyno progimnazijos antrų klasių mokytojos:
Jūratė Jasmontienė, Ilona Kelpšienė, Asta Norkuvienė, Daiva Žalienė.

Taip pat skaitykite

Merginos moksle 2024

Vasario 9 d. septintų ir aštuntų klasių mokinės dalyvavo Šiaulių techninės kūrybos centro organizuojamoje inciatyvoje …