Pagrindinis / Mokyklos naujienos / Respublikinė praktinė bendrojo ugdymo mokyklų 7-12 klasių mokinių II-III užsienio kalbų (rusų, vokiečių, prancūzų) pažintinė-praktinė konferencija „Tikslų pradedu siekti šiandien“.

Lapkričio 23 d. rusų ir prancūzų k. besimokančios mokinės Aristėja, Meida, Meda ir Ugnė dalyvavo jau tradicinėje Dainų progimnazijos organizuojamoje konferencijoje. Šiemet konferencijos tema glaudžiai susijusi su ugdymu karjerai. Konferencijoje video ir vaizdo pranešimus pristatė mokiniai iš visos Lietuvos, kadangi ji vyko nuotoliu. Mokiniai pasakojo apie svajonių profesijas, pristatė žingsnius, kaip įgyvendinti užsibrėžtus planus, kaip tikslingai planuoti laiką, kaip atrasti motyvacijos mokytis ir veikti. Mūsų mokinės Aristėja ir Meida skaitė pranešimą rusų kalba „Veterinarijos gydytojo profesija“, o Meda ir Ugnė prancūziškai samprotavo apie kryptingą tikslo ir svajonių, susijusių su karjera siekimą „Yra daug gyvenime kelių, bet kuriuo eisi – gali pasirinkti tik tu“.  Didžiuojamės merginomis ir linkime, kad išsakytos svajonės ir planai išsipildytų.

Prancūzų k. mokytoja Vilma Vaitekutienė
Rusų k. mokytoja Galina Surmina

Prancūzų kalbos viktorina Medelyno progimnazijoje

Kovo 20-ąją – tarptautinę Frankofonijos dieną – į Medelyno progimnaziją susirinko net šešių miesto progimnazijų …