Pagrindinis / Mokyklos naujienos / RESPUBLIKINĖ PRADINIŲ KLASIŲ MOKYTOJŲ METODINĖ – PRAKTINĖ KONFERENCIJA „Nuo amato iki verslo“

Gruodžio 5 dieną Šiaulių Medelyno progimnazijos pradinių klasių pedagogai pakvietė  respublikos mokytojus  į   Šiaulių „Aušros“ muziejaus edukacijos centrą dalyvauti  respublikinėje pradinių klasių mokytojų  metodinėje-praktinėje  konferencijoje  „Nuo amato iki verslo“.

Konferencijoje mokytojai diskutavo, kad ne tik  per dalyko pamokas  vaikas gautų profesinės informacijos, bet per jas ieškotų gyvenimo prasmės. Ugdytojams svarbu  išmokius konkrečių žinių mokyti vaiką  jas pritaikyti gyvenime, per tas išmoktas žinias pakviesti jį pažvelgi į savo vidinį pasaulį ir taip vaiką priartinti prie amžinųjų vertybių,

Pedagogai dalyvavo ir edukaciniame užsiėmime „Monetų  istorija, kaldinimas ir kolekcionavimas“,  kurį vedė muziejininkas A. Šilvinskas. Mokiniai puikiai jautėsi  praktiniuose užsiėmimuose: “Rankų darbo pamokėlė”, “Archeologinis kostiumas ir virvučių vijimas su akmenukais”, “Kalėdiniai žaislai iš šiaudų”.

Dėkojame ŠAM edukacijos centrui ir jos vadovei A. Vaitkienei ne tik už gražų bendravimą ir bendradarbiavimą, bet ir už sudarytą puikią galimybę  pasidalinti gerąją darbo patirtimi su respublikos mokytojais. Tokių pamokų  ir edukacinių veiklų, kurių metu  anot  Z. Kairaičio „mokytojas jaustųsi palikęs dalį savęs, o mokiniai -suradę save“ respublikoje tikrai daug.

Organizatoriai

RESPUBLIKINIS BENDROJO UGDYMO ĮSTAIGŲ MOKINIŲ KŪRYBINIŲ DARBŲ PARODA – KONKURSAS „MA TOUR EIFFEL EST LA PLUS BELLE” („MANO GRAŽIAUSIAS EIFLIO BOKŠTAS”).

Kiekvienais metais kovo mėnesį minima Frankofonijos diena. Frankofonija – tarptautinė organizacija, vienijanti šalis ir regionus, …