Pagrindinis / Mokyklos metraštis / Respublikinė pradinių klasių mokinių konferencijoje “Augu su knyga”

Respublikinė pradinių klasių mokinių konferencijoje “Augu su knyga”

Kovo 14 dieną 2a, 2b, 2c ir 3c klasės mokiniai ir mokytojos Jūra Briedienė, Vida Dubickienė, Snieguolė Gedminienė, Laimutė Račkauskienė dalyvavo respublikinėje pradinių klasių mokinių konferencijoje “Augu su knyga” Jovaro progimnazijoje, kur mokiniai pristatė savo pranešimus, klausėsi bendraamžių, bendravo. 2a klasės mokinys Džiugas Gavorskis, 2 b klasės mokinė Gytė Labanauskaitė, 2c klasės mokinė Fausta Janulytė , pristatė trijų klasių bendro darbo knygą ” 2-okų Draugystės knyga”,3c klasės mokinės pristatė pranešimus:
Austėja Vaičekauskaitė  –     Pasaka. Kodėl užšalo upelis? Urtė Kurtinaitytė –  Pranešimas. Aš skaitau kitaip.Eglė Butkevičiūtė. Pranešimas. Knyga. Emilija Tverijonaitė. Pasakojimas. Dvi svajonės.

RESPUBLIKINĖ MAŽOJI LIETUVIŲ KALBOS OLIMPIADA

2024 m. kovo 20 d. Medelyno progimnazijoje vyko tradicinė respublikinė mažoji lietuvių kalbos olimpiada. Olimpiados …