Respublikinė pažintinė-praktinė mokinių ir mokytojų konferencija „Vaikai ir paukščiai skraido“

Vos tik kovo mėnuo ant savo sparnų parnešė saulėtų dienų, pradėjome domėtis paukščiais ir vykdėme įvairius projektus apie paukščius.

Tad kovo 14 dieną PUG, Ic, IIc, IIIa, IVb klasių mokiniai kartu su savo mokytojomis: A. Brašiškiene, S. Gedminiene, L. Račkauskiene, R. Bartkevičiene ir D. Žaliene lankėse Vinco Kudirkos progimnazijoje, kur vyko Respublikinė pažintinė-praktinė konferencija „Vaikai ir paukščiai skraido”.

Mokykla klegėjo nuo įvairiausių garsų, tik šįkart dominavo ne vien vaikų, bet ir būdingiausių sparnuočių balsai. Pažintis su mūsų krašto sparnuočiais neprailgo: mokiniai skaitė pranešimus, klausėsi paukščių balsų, grožėjosi jų apdarų įvairove, domėjosi, kurie išskrenda žiemą ir kada grįžta pavasarį, kur ir kaip gyvena. Pedagogės dalyvavo praktinėje veikloje ir domėjosi Origamio meno paslaptimis, lankstė paukščius.

Taip pat skaitykite

Tarptautinė žodžio „ačiū“ diena

Sausio 11 d. švenčiama Tarptautinė žodžio „ačiū“ diena. Pagal nerašytą šventės tradiciją, šią dieną draugams …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.