Respublikinė mokinių konferencija „ŠIMTMEČIO LIETUVA“.

Balandžio 20 d. Šiaulių universiteto bibliotekoje vyko respublikinė mokinių konferencija „ŠIMTMEČIO LIETUVA“.

2b klasės mokiniai Neilas Petkus ir Radvilas Javtokas parengė pranešimą „Kaip mes šventėme Lietuvos gimtadienį“. Vaikai papasakojo apie įvairias kartu su mokytoja vykdytas veiklas, skirtas Lietuvos šimtmečiui paminėti. Ir žinoma, pasidalino įspūdžiais iš Lietuvos prezidentės apdovanojimų už gerą darbą Šiaulių miesto Savarankiško gyvenimo namų seneliams. Pranešimo pabaigoje visiems klausytojams pademonstravo parvežtas dovanas, kaip atsiminimą apie svarbią akimirką.

2c klasės mokiniai Aristėja Rudžianskaitė, Vėjas Tautkus, Emilijus Vaitkevičius, Artūras Žurauskas parengė pranešimą „Antrokų dovana Lietuvai“. Mokiniai papasakojo, kaip 2c klasės vaikai kartu su savo tėveliais ir mokytoja Vida sumanė išradingai ir prasmingai pažymėti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį. Kiekvienas vaikas padedamas tėvelių ir klasės mokytojos popieriaus lape išreiškė savo meilę Lietuvai. Antrokai piešė ir spalvino, kūrė ir rašė eilėraščius savo Tėvynei. Taip gimė 2c klasės vaikų ir tėvelių kūrybinių darbų knygelė  “Tau, Lietuva”. Aristėja, Vėjas, Emilijus ir Artūras padeklamavo konferencijos svečiams savo kūrybos eilėraščius, skirtus Lietuvai.

Taip pat skaitykite

INŽINERINĖS PAMOKOS KITAIP

  Š. m. vasario 4-5 d. inžinerinės krypties klasėms (1i, 1m, 2i, 5i, 5m, 6i) …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.