Respublikinė mokinių konferencija – „Šiandienos išmanioji mokykla…Kokia ji?“

Lapkričio 23 dienos popietę 4c klasės mokiniai – Agnė Bielskytė, Gerda Sutkutė, Deimantė Aluzaitė ir Mantas Palekas dalyvavo Respublikinėje mokinių konferencijoje – kūrybiškumo dirbtuvės –  „Šiandienos išmanioji mokykla…Kokia ji?“.
Šiaulių “Sandoros” progimnazijos organizuotame renginyje dalyvavo 3-6 klasių mokiniai iš įvairių Lietuvos mokyklų. Mūsų mokyklos ketveriukė dalinosi patirtimi, kaip pamokose naudojasi išmaniosiomis technologijomis ir pristatė kartu su klasės mokytoja Orinta ir specialiąja pedagoge Justina paruoštą pranešimą – „Su planšete į mokslo šalį“.

Svečiuose savanorė Marta

Miesto bibliotekose savanoriauja italė Marta Grillo pagal savanorystės Lietuvos bibliotekose programą,,Europos solidarumo korpusas“. Medelyno mokyklos …

El. pašto adresas nebus skelbiamas.