Pagrindinis / Mokyklos naujienos / Respublikinė metodinė – praktinė konferencija tema „Laiku teikiama pagalba mokiniui: psichologinis konsultavimas, tarpinstitucinis bendradarbiavimas ir įvairiapusė kompleksinė parama“

2024-03-20, 16.00-17.30 val. Šiaulių Medelyno progimnazijoje nuaidėjo Respublikinė metodinė – praktinė konferencija tema „Laiku teikiama pagalba mokiniui: psichologinis konsultavimas, tarpinstitucinis bendradarbiavimas ir įvairiapusė kompleksinė parama”.

Konferencijos organizatoriai: direktorė Ingrida Mazrimienė, socialinė pedagogė Eglė Bagavičienė, ugdymą organizuojanti skyriaus vedėja Sonata Daugėlienė ir fizinio ugdymo mokytoja Lina Švanytė – Gimžauskienė. Konferenfcijos dalyvius daina „Nupiešiu Lietuvą“ pasveikino progimnazijos ansamblis, paruoštas muzikos mokytojos Edmantės Urbonaitės – Sidarienės, konferencijos salę puošė meninė parodėlė tema „Pavasario šaukliai“, kurią pristatė technologijų mokytoja Rūta Balčiūnienė. Kviestiniai svečiai – lektoriai: Šiaulių Socialinių paslaugų centro atvejo vadybininkė Aušra Marmokienė, psichologė Vaida Lisienė bei globėja /rūpintoja, taip pat žurnalistė Jurgita Siliūnienė. Konferenciją įamžino Šiaulių televizija, bei Šiaulių krašto redakcija.

Šią konferenciją paskyrėme: mokytojams, tėvams, globėjams/rūpintojams ir visiems, kuriems rūpi mūsų mažųjų ugdymas! Ačiū visiems dalyvavusiems!

Pradinių klasių mokinių šventė Mamytėms

Balandžio 30 d. 17.00 val. praūžė Medelyno progimnazijos mokytojų: Eglės, Kristinos, Linos ir Edmantės suorganizuota …