Pagrindinis / Mokyklos metraštis / Respublikinė konferencija „Mano šeima – mano pasaulis“

Respublikinė konferencija „Mano šeima – mano pasaulis“

2018 m. gegužės 15 dieną  Medelyno progimnazijoje organizuota   respublikinė mokytojų ir mokinių metodinė –  praktinė konferencija „Mano šeima – mano pasaulis“, skirta Tarptautinei  šeimos dienai.  Konferencijos dalyvius pasveikino ir ypatingą nuotaiką padovanojo progimnazijos mokiniai. Apie šiandienos iššūkius šeimai vaikų ugdymosi ir mokymo kontekste kalbėjo Šiaulių vyskupijos Šeimos centro direktorė Edita Gulbinienė,  mokyklos ir bendruomenės  bendradarbiavimo patirtis pristatė  Šiaulių rajono Raudėnų mokyklosdaugiafunkcio centro direktorė Zita Bezarienė,  kaip pasidalinti atsakomybe už vaiko ugdymą  kalbėjo S. Daukanto gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Irma Riukienė, specialioji pedagogė, psichologė Sonata Liutikienė. Respublikos pedagogai dalijosi patirtimi, kaip skatinti tėvų iniciatyvas organizuojant renginius, kaip kartu su tėvais puoselėti tvarios mokyklos bendruomenės tradicijas, svarstė, kokia mokyklos ir šeimos bendradarbiavimo įtaka vaiko ūgčiai.

Kai pedagogai skaitė pranešimus, vaikai buvo ugdomi meninėse studijose. Mokiniai patyrė daug gerų emocijų ir įgijo marmuravimo technikos ant stiklo patirties  Tapybos ant vandens  studijoje.  Floristikos studijoje, kuriai vadovavo penktoko Tito mama floristė Daiva Kudulė, iš floristikos akmenėlių buvo sukurta spalvinga Medelyno progimnazijos emblema.  Konferencijos dalyvius pedagogus nustebino meniški mokinių darbai ir jų pristatymas.

Tarptautinės šeimos diena Medelyno progimnazijoje buvo prasminga ir nuotaikinga.

KALĖDOS PRANCŪZIŠKAI.

Pasitikdami gražiausias metų šventes prancūzų kalbos besimokantys mokiniai įsitraukė į projektą „Kalėdos prancūziškai“ („Le Noël …