Pagrindinis / Ilgalaikis projektas „Aš skaiTAU“ / Respublikinė iniciatyva ,,Dovanoju tau knygą“

Respublikinė iniciatyva ,,Dovanoju tau knygą“

Balandžio 1 d. Šiaulių Medelyno progimnazijoje organizuota nuotolinė Respublikinė iniciatyva ,,Dovanoju tau knygą“. Tai Šiaulių Medelyno progimnazijos 3i klasės ilgalaikio projekto „Aš skaiTAU“ dalis, skirta Tarptautinei knygų dovanojimo ir Vaikų knygos dienai paminėti.

Renginio metu mokiniai iš įvairių šalies mokyklų pristatė savo perskaitytus grožinės, mokslinės literatūros, kūrybinių darbų, rankdarbių ir kitokius leidinius. Pasirinktos įvairios knygų pristatymų formos: pateiktys (prezentacijos), vaizdo įrašai, vaidinimai, interviu, piešiniai, koliažai, komiksai ir kt.

Iniciatyvos metu sėkmingai įgyvendinta organizatorių idėja – padovanoti knygą. Daugiau nei pusė pristatytų knygų kaip mat surado naujus namus ir džiugins naujus skaitytojus.

Iniciatyvos organizatoriai – pradinių klasių mokytojos B. Šiušienė, A. Stonienė, S. Balčiūnienė, specialioji pedagogė J. Pundzienė.

Taip pat skaitykite

MOKINIŲ KONFERENCIJA “KŪRYBA. PROJEKTAI 2023”

Gegužės 23 dieną Medelyno progimnazijoje vyko kasmetinė mokinių darbų ir projektinės veiklos pristatymo konferencija „Kūryba. …