Respublikinė dailyraščio paroda „Gražiausi žodžiai Tau, Mokytojau“

Spalio 4 dieną Šiaulių universiteto bibliotekoje atidaryta respublikinė dailyraščio paroda „Gražiausi žodžiai Tau, Mokytojau“, skirta Tarptautinei mokytojų dienai.

Visus mokytojus sveikina 86 trečiokai ir ketvirtokai iš dešimties respublikos miestų. Mokiniai dėkoja  savo mylimiems Mokytojams ne tik už pirmąją raidę ir abėcėlės šventę, daugybos lentelę ir išspręstą lygtį, bet ir už nušluostytą nosytę, užrištus batų raištelius. Sako ačiū už šypsenas, rūpestį ir širdies gerumą.

Kiekvienas dailyraščio parodos darbelis savitas, patrauklus ir įdomus savo rašto kultūra ir braižu. Tai pati šilčiausia pradinukų dovana visiems Mokytojams, parašyta su didžiule vaikų meile ir atsakomybe, jų noro ir pastangų, valios ir ryžto dėka.

Parodos organizatorės ­- Medelyno progimnazijos logopedė Daiva Mačiūnaitė, pradinių klasių mokytoja Laimutė Račkauskienė ir ŠU bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė Akvilina Deveikytė ­- dėkoja visiems vaikams už jų didžiules pastangas ir kantrybę, o mokytojams už pagalbą ir padrąsinimą.

Mokytojai, mokiniai ir tėveliai maloniai kviečiami apsilankyti Šiaulių universiteto bibliotekoje ir pasidžiaugti kruopščiais, nuoširdžiais vaikų dailyraščio darbeliais. Paroda vyksta spalio mėnesį.

 

 

Taip pat skaitykite

Išrinkta nauja mokinių prezidentė – Austėja Bukantytė!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.