Respublikinė dailyraščio paroda „Gražiausi žodžiai Tau, Mokytojau“

Spalio 3 dieną Šiaulių universiteto bibliotekoje susirinko gausus būrys Medelyno progimnazijos pradinukų. Trečiokai dainomis ir eilėraščių posmais atidarė respublikinę dailyraščio parodą „Gražiausi žodžiai Tau, Mokytojau“, skirtą Tarptautinei mokytojų dienai.

Visus mokytojus sveikina per 100 trečiokų ir ketvirtokų iš visos respublikos miestų. Mokiniai dėkoja  savo mylimiems Mokytojams ne tik už pirmąją raidę ir abėcėlės šventę, daugybos lentelę ir išspręstą lygtį, bet ir už nušluostytą nosytę, užrištus batų raištelius. Sako ačiū už šypsenas, rūpestį ir širdies gerumą. 

Kiekvienas dailyraščio parodos darbelis savitas, patrauklus ir įdomus savo rašto kultūra ir braižu. Tai pati šilčiausia pradinukų dovana visiems Mokytojams, parašyta su didžiule vaikų meile ir atsakomybe, jų noro ir pastangų, valios ir ryžto dėka.

Parodos organizatoriai ­- Medelyno progimnazijos pavaduotoja ugdymui Orinta Šalkuvienė, logopedė Daiva Mačiūnaitė, pradinių klasių mokytojai Laimutė Račkauskienė, Daiva Žalienė, Arvydas Valukonis ir ŠU bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė Akvilina Deveikytė ­- dėkoja visiems vaikams už jų didžiules pastangas ir kantrybę, o mokytojams už pagalbą ir padrąsinimą.

Mokyklos bendruomenės nariai, šiauliečiai ir miesto svečiai kviečiami apsilankyti Šiaulių universiteto bibliotekoje ir pasidžiaugti kruopščiais, nuoširdžiais vaikų dailyraščio darbeliais. Paroda vyks visą spalio mėnesį.

Taip pat skaitykite

Akcija ,,Papuoškime mokyklą“

Medelyno progimnazijos priešmokyklinukai kartu su mokytojomis rudenį prie mokyklos langų esančioje pievelėje pasodino apie 500 …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.