Renginys partnerių bibliotekoje.

Progimnazijos mokiniai ir bibliotekos vedėja buvome pakviesti   Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos  vedėjos Romos į ,,Spindulio“  filialą dalyvauti  renginyje ,,Maironio įkvėpti“, skirtą 155-osioms maironio gimimo metinėms.Vienuolika 6a, 6b ir 6c klasių mokinių paruošti lietuvių k.mokytojų, deklamavo poeto eiles, klausėsi  ir kartu dainavo  dainas pagal  Maironio žodžius.Bibliotekos darbuotoja supažindino su jo kūryba ir gyvenimu. Susidomėję žiūrėjo filmą apie rašytojo muziejų Kaune. Mokiniai suprato, kad Maironio kūrybą  galima susieti su šio amžiaus aktualijomis.

Taip pat skaitykite

1i, 1m klasių kelionė į Naisius, Kryžių kalną

Lapkričio 14 dieną 1i, 1m klasių mokiniai ir keletas penktokų vyko į pažintinę kelionę po …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.