Pagrindinis / Mokyklos naujienos / Renginys ,,20 metų Europos Sąjungoje. Kaip vertiname Lietuvos pasirodymą?“.

Renginys ,,20 metų Europos Sąjungoje. Kaip vertiname Lietuvos pasirodymą?“.

Kovo 26 d. dalyvavome renginyje ir parodos, skirtos įstojimo į Europos Sąjungą 20-čiui paminėti, atidaryme. Sveikinimo žodį tarė „Europe Direct Šiauliai“ centro vadovė Rita Vilkaitė. Šiaulių miesto vicemeras Justinas Švėgžda vardijo įstojimo į Europos Sąjungą privalumus, kokią naudą ši sąjunga atnešė Lietuvai ir lietuviams. Žymus atlikėjas Virgis Stakėnas dalinosi prisiminimais, koks buvo Lietuvos įstojimo į Europos Sąjungą kelias, kokie jam asmeniškai buvo 2004-ieji metai. Susirinkusieji žiūrėjo dokumentinį pasakojimą apie tuometinių Lietuvos vadovų veiklą, indėlį ir nuveiktus darbus dėl priėmimo į bendriją.

Popietė neprailgo: mokiniai sužinojo dar jiems negirdėtų dalykų, faktų, vyresnieji prisiminėme, ką buvome primiršę. Kiekvienas mintyse įvertinome apsisprendimo prisijungti prie Europos Sąjungos privalumus ir padėkojome už suteiktą galimybę tapti visaverte demokratine valstybe.

Paroda veiks dvi savaites, tad kviečiame apsilankyti.

Nuotraukos I. Slonksnytės ir autorės.

 SKU veiklų koordinatorė Vilma Vaitekutienė

Taip pat skaitykite

Pavasario atostogos Prancūzijoje.

Jau antrus metus iš eilės pavasario atostogas prancūzų kalbos besimokantys mokiniai praleidžia kelionėje. Pakeliui į …