PUG ugdytinių projektas „Ganau, ganau raideles po spalvotas knygeles“

Lapkričio mėnesį vyko trijų progimnazijos priešmokyklinio ugdymo grupių projektas „Ganau, ganau raideles po spalvotas knygeles“. Projekto tikslas – plėtoti priešmokyklinio amžiaus vaikų socialinę, komunikavimo, meninę kompetencijas. Kelios tarpusavyje susijusios kompetencijos buvo plėtojamos integruotų veiklų savaitėse „Raidžių ir garsų labirintai“ ir „Pirštukų šėlionės“. Žaismingos projekto veiklos skatino vaikus įsiklausyti į aplinkos ir kalbos garsus, sieti garsą su jį žyminčia raide, miklinti pirštelius ir puošti įvairia technika raideles. Žaisdami ir atlikdami interaktyvias užduotis vaikai suprato, kad garsai ir raidės yra susiję, kad garsus galima užrašyti raidėmis. Patraukli, įvairi projektinė aplinka skatino priešmokyklinukų kūrybiškumą, tenkino jų smalsumą, suteikė daug teigiamų emocijų. 
Organizuota kūrybinių darbų parodėlė džiugina progimnazijos bendruomenę.
Projektą organizavo ir veiklas vykdė priešmokyklinio ugdymo pedagogės Edita Baranauskienė, Ugnė Dryžienė, Rita Toleikienė, logopedė Daiva Mačiūnaitė.

Taip pat skaitykite

Integruotas pilietinės iniciatyvos projektas „Sausio 13-osios detektyvas“

Š. m. sausio 10-13 d. 7m klasės mokiniai kartu su lietuvių k. mokytoja M. Domeikiene …