Pagrindinis / Mokyklos naujienos / Protmūšis „Astrida Lindgren ir jos personažai“

Protmūšis „Astrida Lindgren ir jos personažai“

Š.m. balandžio 1 d. Medelyno progimnazijoje vyko 5-8 kl. integruotas literatūros ir karjeros renginys „Literatūros protmūšis: Astrida Lindgren ir jos personažai“, renginys skirtas tarptautiniai knygos dienai paminėti.
Renginio metu buvo ugdoma įvairialypė asmenybė, lavinamos dalykinės kompetencijas, kūrybiškumas, viešojo kalbėjo įgūdžiai, praktikoje pritaikomos literatūrinės žinios, lavinamas profesinis pažinimas.
Renginį organizavo Šiaulių Medelyno progimnazijos lietuvių kalbos mokytoja ir profesinio orientavimo konsultantė Monika Domeikienė, socialinė pedagogė Jurgita Girkantienė, lietuvių ir vokiečių kalbų mokytoja Ingrida Zibulskienė, tarptautinio „Dofes“ projekto dalyviai.

Poezijos šventė mokykloje „Gražiausi žodžiai Lietuvai”

2024 m. balandžio 18 d. mūsų mokykloje įvyko ypatingas renginys – poezijos šventė, kurios metu …