Pagrindinis / Eko mokykla / Projekto „Mes rūšiuojam“ 2022-2023 m. rezultatai

Projekto „Mes rūšiuojam“ 2022-2023 m. rezultatai

Šio projekto siekis, atkreipti dėmesį į aplinkos apsaugos problemas, efektyviai organizuoti elektros ir elektroninės įrangos, nešiojamųjų baterijų atliekų rinkimą. „Mes rūšiuojam“ ypatingą dėmesį skiria jaunosios visuomenės ugdymui – moksleiviai, studentai ir net darželių auklėtiniai turi būti pratinami rūšiuoti, rinkti elektros ir elektroninės įrangos, nešiojamųjų baterijų atliekas, jų nešalinti su kitomis buityje susidarančiomis atliekomis.Projektas „Mes rūšiuojam“ – didžiausias Lietuvoje ekologinis projektas, skirtas aplinkos saugojimui, taršos mažinimui ir visuomenės ugdymui. Projekto „Mes rūšiuojam“ metu Lietuvos švietimo įstaigose renkamos elektros ir elektroninės įrangos ir nešiojamųjų baterijų atliekos.

http://www.mesrusiuojam.lt/rezultatai/mokyklos/ 

Vykdant 2022-2023 metų aplinkosauginį projektą iš švietimo įstaigų buvo surinkta:

  • 292 tonos elektros ir elektroninės įrangos atliekų;
  • 15 tonų baterijų atliekų;
  • Bendra taškų suma prizams – 32 tūkstančiai eurų.

Medelyno progimnazijos mokiniai ir mokytojai surinko 202 kg elektros ir elektroninės įrangos atliekų, 34 kg nešiojamų baterijų ir akumuliatorių atliekų.

Švietimo įstaigos pavadinimas Įmonės kodas Surinkta EEĮ* atliekų (kg) Surinkta NB* atliekų (kg) Sukaupti taškai* prizams išsirinkti
Šiaulių Medelyno progimnazija 190531037 202 34 38.58

Dėkoju dalyvavusiems ir saugantiems mūsų Žemę motinėlę. Koordinatorė Iraida Rostovskienė

Taip pat skaitykite

Iniciatyva „Dovanoju Tau knygą“

Balandžio 11-os popietę progimnazijoje vyko jau tradicine tapusi iniciatyva „Dovanoju Tau knygą“. Ji skirta tarptautinei …