Projekto „Kalbinuko mokyklėlė“ akimirkos

Jau kelintus metus iš eilės vykdomas Šiaulių Medelyno progimnazijos ir Vinco Kudirkos progimnazijos partnerystės projektas „Kalbinuko mokyklėlė“. Integruotose, Lietuvos šimtmečiui skirtose,  veiklose šiais metais dalyvavo 16 progimnazijų antrokų.  Gegužės 7 dieną Medelyno progimnazijose organizuota projekto popietė „Žaisk, atrask ir pažink Lietuvos miestus“. Popietės pradžioje vaikai vieni kitiems pristatė savo namų užduotis – gražiai apipavidalintus pasirinkto Lietuvos miesto pavadinimus. Vėliau dalyviai spėliojo lankytinas Šiaulių miesto vietas, ieškojo Lietuvos miestų žemėlapyje ir patys kūrė žaismingą žemėlapį, sudarinėjo „gyvus“ žodelius, statė trispalvį bokštą, šokinėjo miestų labirintais ir atliko dar daug įdomių užduotėlių. Projektas tęsiasi ir toliau: integruotose logopedinėse – specialiosiose pratybose įgyvendinamos veiklos pagal parengtus bendradarbiaujančių mokyklų planus. Vaikai gilina žinias apie gimtąją šalį, mokosi bendrauti, bendradarbiauti ir patiria atradimo džiaugsmą. Džiaugiamės ir dėkojame V. Kudirkos progimnazijai už nuoširdų bendradarbiavimą.

Taip pat skaitykite

INŽINERINĖS PAMOKOS KITAIP

  Š. m. vasario 4-5 d. inžinerinės krypties klasėms (1i, 1m, 2i, 5i, 5m, 6i) …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.