Pagrindinis / Ilgalaikis projektas „Aš skaiTAU“ / Projekto ,,Aš skaiTAU“ veikla, „Trumpam į vaikystę“

Projekto ,,Aš skaiTAU“ veikla, „Trumpam į vaikystę“

Trumpam į vaikystę

Balandžio 21 d. 4i klasėje buvo neįprasta. Kelioms pamokoms mokytoja tapo mokinio Dovydo mama Vitalija Norkienė, o ketvirtokai grįžo į pasakų pasaulį. Organizuotos projekto ,,Aš skaiTAU“  veiklos, pasitelkiant lietuvių kalbos ir STEAM integraciją.

Veiklų metu mokiniai dar kartą prisiminė pasaką ,,Trys paršiukai“. Pasakos siužetų eiliškumą sudėliojo interaktyvių bitučių kodavimo pagalba. O tada laukė pati įdomiausia užduotis. Suskirstyti grupėmis, mokiniai turėjo pastatyti paršiukų namą iš skirtingų medžiagų ir priemonių. Vieni jį rentė iš šakų, kiti – iš šieno, treti – iš akmenų ir cemento. Maišyti cementą su vandeniu,  tvirtinti akmenis, rišti šieną, šakas daugeliui teko pirmą kartą.  Kūryba ir išmonė liejosi per kraštus. Ne taip ir paprasta sukonstruoti namelį, kuris būtų tvirtas ir nesugriūtų. Visos grupės iš gamtinių medžiagų sukūrė originalius statinius, įgyvendino įvairias idėjas ir sumanymus.  Laukė paskutinis išbandymas – kieno namas tvirčiausias. Sutūpę būreliais iš visų jėgų pūtė orą,  bandydami namų tvirtumą.  

Užsiėmimo metu mokiniai ne tik tobulino skaitymo įgūdžius, bet ir išbandė save, kaip programuotojai, architektai, konstruktoriai, grupių  vadovai. Buvo įdomi ir iššūkių kupina patirtis.

4i klasės mokytoja Birutė Šiušienė ir specialioji pedagogė Justina Pundzienė

Taip pat skaitykite

DOVANOS PRADINUKAMS 

Rugsėjo 1-osios proga Šiaulių Medelyno progimnazijos, pirmoko Oskaro Sakalausko tėvelis Gediminas, VIZON miškininkystės paslaugos Lietuvoje …