Pagrindinis / Pasiekimai / Mokyklos vykdomi projektai / Projektas „Lietuvos mokyklų žinios“

Projektas „Lietuvos mokyklų žinios“

Medelyno progimnazija prisijungė prie projekto LIETUVOS MOKYKLŲ ŽINIOS!
Tai puiki galimybė jauniesiems žurnalistams atskleisti savo gebėjimus. Prie projekto veiklų Medelyno progimnazijoje jau prisijungė 7-8 kl. mokinės Odeta Šidlauskaitė, Daina Zalogaitė ir Atėnė Domeikaitė kartu su profesinio orientavimo konsultante Monika Domeikiene, aktyviai dalyvauja visuose mokyklos renginiuose, juos filmuoja, ima interviu, rašo tekstus ir kuria reportažus, kurie bus viešiname projekto laidose „Lietuvos mokyklų žinios“.

Prie šių veiklų kviečiame prisijungti visus mokinius, kurie nori tobulinti savo žurnalistinius gebėjimus.

Jei norite prisijungti ir aktyviai bei motyvuotai leisti laiką mokykloje, rašykite: medelynozurnalistai@gmail.com

Skelbimas

„MAŽASIS SVEIKOS GYVENSENOS AMBASADORIUS“

Projekto kompleksinės veiklos analizuos vaikų portretus keliais aspektais: fizinio (aktyvumas, sveika mityba, veiklos ir poilsio …