Projektas „Draugystė pynė“

Lapkričio 20 d. – gruodžio 17 d. vyko projektas „Draugystė pynė“. Projekte dalyvavo PUG a  ir 4 a klasės ugdytiniai. Projekto veiklos skatino skirtingų gebėjimų ir įvairaus amžiaus vaikų bendravimą ir bendradarbiavimą, ugdė saviraišką ir kūrybiškumą, tobulino smulkiosios motorikos įgūdžius. Kūrybiškumo dirbtuvėse „Draugystės apyrankė“ šešiamečiai kartu su ketvirtokais patyrė sėkmės ir bendradarbiavimo džiaugsmą pindami apyrankes.

Gruodžio 3 dieną vyko integruotų veiklų popietė „Mes visi skirtingi“, skirta pažymėti tarptautinę neįgaliųjų dieną. Popietės metu vaikai žiūrėjo animacinius filmukus „Pažink negalią“,  atliko įvairias užduotis ir žaidė žaidimus.

Priešmokyklinukai ir ketvirtokai savo pintomis apyrankėmis garsins progimnazijos vardą tarptautinio projekto „Draugystės pynė“ kūrybinių darbų parodoje, kuri vyks Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazijoje sausio mėnesį.

Projektą organizavo ir vykdė PUGa pedagogė Ugnė, logopedė Daiva, 4a klasės mokytoja Laimutė.

Taip pat skaitykite

Gražiausio Helovino moliūgo paroda-konkursas

Gražiausio Helovino moliūgo paroda-konkursas vyko spalio 23-25 dienomis.Džiaugėmės mokinių, tėvelių, senelių kūrybiškumu, išradingumu. Konkurse dalyvavo …