Pagrindinis / Mokyklos naujienos / Progimnazijos 5a,5b, 8c klasės mokinia išvyko į popietę, skirtą K.Donelaičio 300 metinėms,“K.Donelaičiui -300“

Progimnazijos 5a,5b, 8c klasės mokiniai , pavaduotoja V. Krasauskienė ir bibliotekos vedėja J. Vadeikienė išvyko į popietę, skirtą K.Donelaičio 300 metinėms,“K.Donelaičiui -300“  miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Spindulio“ filiale, kartu su S.ir V.Zubovų pagrindinės mokyklos mokiniais. Susipažinome su rašytojo biografija ir kūryba, klausėme R. Kazlo, skaitant eiles.  Buvo baigta perskaityti 300 eilučių iš K.Donelaičio „Metų“.

Bibliotekos interjerą papuošėme  mokyklos mokinių piešinių paroda Donelaičio kūrinių tematika.

„Spindulio“ filialo vedėja visus dalyvius sudomino viktorinos įdomiais klausimais.Nugalėjo draugystė, o džiugią nuotaiką palaikė gausios dovanėlės.

Respublikinė virtuali pradinių klasių mokinių kūrybinių darbų – piešinių – paroda „Sportas mano šeimoje“

RESPUBLIKINĖ VIRTUALI  PRADINIŲ KLASIŲ MOKINIŲ KŪRYBINIŲ DARBŲ – PIEŠINIŲ –  PARODA  ,,SPORTAS MANO ŠEIMOJE“   …