Pagrindinis / Karjeros centro renginiai / Profesinio veiklinimo vizitas

Profesinio veiklinimo vizitas

Šių metų sausio 15 dieną, Medelyno progimnazijos 5b, 8b ir 8c klasių mokiniai lankėsi- Krašto apsaugos savanorių pajėgose, Prisikėlimo apygardos 6-joje rinktinėje. Turėjome progą susipažinti su savanorių veikla. Ne tik klausėmės, bet ir atsakinėjome į mums užduotus klausimus. Patys smalsiausi bei apsukriausi progimnazijos mokiniai už teisingai atsakytus klausimus gavo prizų.

Ši išvyka suteikė žinių ir labai sudomino moksleivius. Griežtas rėžimas, patriotiškumas ir tvirta valia neatgrąsė, bet labiau sudomino mūsų mokyklos vyresniuosius. Susipažinę artimiau su šia profesija kai kurie vyresnieji mokiniai pradėjo kurti sau viziją tolimesniam savo gyvenimo etapui, bei sieti savo gyvenimą su šiuo darbu.

8c klasės mokinė Monika Tarutytė

VDM akcija “DAROM!”

Atšilus orams vis dažniau su VDM vaikučiais išeiname į lauką. Pastebėjome ,kad mokyklos   stadione labai …