Pagrindinis / Karjeros centro renginiai / Profesinio orientavimo konsultantė M. Domeikienė dalyvavo Erasmus+ projekte „Heratbeat of Career“

Profesinio orientavimo konsultantė M. Domeikienė dalyvavo Erasmus+ projekte „Heratbeat of Career“

2019 m. spalio 21-28 d. profesinio orientavimo konsultantė Monika Domeikienė, laimėjusi atranką asociacijos „Karjeros kodas“ skelbtoje atrankoje, vyko į tarptautinius Erasmus+ „Heartbeat of Career“ mokymus Liepojoje, Latvijoje. Projekte dalyvavo mokytojai bei karjeros specialistai iš 7 šalių: Lietuvos, Latvijos, Estijos, Baltarusijos, Ukrainos, Lenkijos ir Turkijos. Mokymus vedė NVO „The Baltic Center for Career Education“ lektoriai Lauma Ziemeļniece ir Andris Arho.

„Heartbeat of Career“ mokymų metu M. Domeikienė susipažino su Liepojos miesto kultūra, lankėsi pas Liepojos merą ir bendravo apie jaunimo karjeros galimybes bei lygino situaciją su kitomis šalimis, dalinosi gerąja patirtimi. Kiekvieną dieną išklausę teorinę dalį, dalyvavo intensyviuose praktiniuose mokymuose komandose. Susipažino su Star Strong mokymų programa, kurią pritaikė kurdami kūrybines dirbtuves jaunimui.

Mokymų metu lankėsi įvairiose ugdymo įstaigose (mokyklose, universitete) bei jaunimo centruose, kuriuose susipažino ne tik su ugdymo sistema ir infrastruktūra, bet ir vedė mokymus jaunimui pagal parengtą Star Strong programą.

Erasmus+ mokymuose „Heartbeat of Career“ dalinomės patirtimi karjeros tema su kitomis šalimis. Mokymai buvo pilni motyvuojančių užduočių ir naujų žinių karjeros konsultavimo tema bei darbui su jaunimu.

Lapkričio-gruodžio mėnesį, pagal parengtą Star Strong programą, bus vedami mokymai mokiniams mokykloje.

Taip pat skaitykite

Gerumo akcija „Maža rankelė – dideliame delne“

Suteik kiekvienai dienai šansą tapti gražiausia tavo gyvenimo diena (rašytojas M. Tvenas) Šiandien Medelyno progimnazijos …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.