Pagrindinis / Mokyklos naujienos / Praktinė pažintinė konferencija ,,Aš ir žalioji Lietuva”

Praktinė pažintinė konferencija ,,Aš ir žalioji Lietuva”

Kovo 31d. Dainų pradinėje mokykloje vyko apskrities pradinių klasių mokinių praktinė pažintinė konferencija ,,Aš ir žalioji Lietuva”, kurioje dalyvavo 4 b klasės mokinės Eva Kasparaitė, Gabija Kemeklytė ir Gabrielė Matuzaitė. Mergaitės skaitė pranešimus ,,Mūsų krašto puošmena – girios” , ,,Saugoma gamta” , ,,Kiekvienas medis – tavo draugas”.

Ar daug žinome apie gamtą, ar dažnai išgirstame paukščio giesmę, ar pajuntame medžio kvapą , upelio čiurlenimą sėdėdami namuose? To klausė Gabija. Pradinukai ieškojo atsakymų į pačius įvairiausius klausimus. Visi konferencijos dalyviai nutarė, kad laikysis susitarimo – saugos brangiąją žemę, neterš, nenaikins jos.

4 b klasės mokytoja Laimutė Garbaliauskienė

VDM akcija “DAROM!”

Atšilus orams vis dažniau su VDM vaikučiais išeiname į lauką. Pastebėjome ,kad mokyklos   stadione labai …